Meltem ÖZPEKER Operasyonlardan Sorumlu Başkan COO (Chief Operations Officer)

Uluslararası İlişkiler ve İş Geliştirme Koordinatörü

MBA.İnş.Müh.(KHO)

1964 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kara Harp Okulu İnşaat Bölümünden 1986 yılında mezun olmuştur. 2005 yılında Ege Üniversitesinde Uluslararası İşletmecilik konusunda birinci Yüksek Lisansını, 2007 yılında Selçuk Üniversitesinde Sosyoloji Dalında ikinci Yüksek Lisansını tamamladı. Halen, ABD Atlantic International University'de İşletme Yönetim Doktorası yapmaktadır. 

ISO 9001:2008 Quality Lead Avditor Course (KAS Cert İnternational), ISO 14001:2004 Environmental Lead Avditor Course (KAS Cert İnternational), ISO 18001:2007 Health & Safety Lead Avditor Course (KAS Cert İnternational), Personel Yönetimi (KKK), İnşaat ve Emlak Yönetimi (MSB), sertifika eğitimlerine katıldı.

TSK’de subay olarak, KKK.lığının İnşaat birimlerinde pek çok askeri tesis ve inşaatın yapımında çeşitli kademelerde Birlik Komutanlığı görevlerinde bulundu. MSB.lığı Çorlu İnşaat Emlak Bölge Başkanlığında Bölge Başkanı olarak görev yaptıktan sonra mesleki bilgi, birikim ve tecrübesini değerlendirmek üzere emekli olmuştur.

İyi derecede Almanca bilen Meltem ÖZPEKER evli ve iki çocuk sahibidir.